HAKKIMIZDA

Shumanss Mobilya Kimyasalları Sanayi Ticaret Ltd. Şti , 2019 tarihinde İSTANBUL’ da kurulmuştur. Şirketimizin, faaliyet alanı ahşap Mobilya sektöründe kullanılan, endüstriyel yapıştırıcılardır. Şirketimiz, kurulduğu tarihten bugüne çalışmalarını sektörde yetişmiş tecrübeli ve uzman bir kadro ile sürdürmektedir. Firmamız satış odaklı bir firma olmakla beraber, kullanıcıyı, bilgilendirerek, doğru ürünü, doğru kullanım şartlarında ve en ekonomik şekilde kullandırmaya yönelik bir anlayışla çalışmayı hedeflemiştir. Ahşap mobilya imalatında, sorunsuz kullanılan geniş bir ürün çeşitliliğine ve deneyimine sahip olan firmamız, sektörel bazda bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek kabiliyet ve kapasitedir. Firmamız, belirtilen çalışma anlayışı ile Ülkemizin en iyileri arasında yer almaktadır. Uzman kadromuz geçmişte olduğu gibi bu gün de, yaptığı çalışmalarla yeni ve farklı ürünleri değişen ve gelişen şartlara göre kullanıma sunmanın çabası içerisinde olacaktır.

Ürün Grupları dağılımı

Master grubu0%
star grubu0%
premıum grubu0%
silver grubu0%
Güvenli ve zamanında teslim

Mükemmel Depolama ve Lojistik Hizmeti

Shumanss markalı tüm ürünler doğaya dost ve enerji tasarruflu ortamlarda üretilmekte ve deponlanmaktadır. Geniş dağıtım ağımız ile Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenli lojistik sağlamakayız.

AR&GE DEPARTMANIMIZ

TEKNOLOJİ ÜRETİYORUZ

Shumanss, tüm ürün ağını daha kaliteli ve ekonomik koşullarda sunabilmek için farklı üretim tesislerinde devamlı değişen teknolojik değişimleri Ar&Ge departmanımızın önderliğinde uyguluyoruz. Çözüm Ortaklımızın en kaliteli ürüne en ekonomik şartlarda ulaşabilmesini temel alan bir anlayış ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

güvenilir ve hızlı

lojistik hizmeti

Shumanss, kendi dağıtım ağı ve teknik takip teknolojisi ile, tüm ürün ağını Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Lojistik departmanımızın önceliği koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

TurkishEnglishHebrewMalteseGermanFrenchItalianSpanishRussianPortugueseChinese (Simplified)ArabicPersian